Meri-Lapin Järjestökeskus Silta

Meri-Lapin Järjestökeskus Silta
Pohjoisrantakatu 14, 2. kerros, 94100 Kemi
Ovemme ovat auki ma-to klo 8.30–16.00

Info ja tilojen varaus: +358 50 409 9683
Sähköposti: silta@setlementtitoivola.fi

Tytti Kumpulainen
Järjestökeskuspäällikkö
+358 50 475 4340
tytti.kumpulainen@setlementtitoivola.fi
Merja Simoska
Järjestökoordinaattori
+358 50 408 1922
merja.simoska@setlementtitoivola.fi
Työntekijä Alexei AlexeevAlexei Alexeev
Tietokoordinaattori
+358 50 477 4328
alexei.alexeev@setlementtitoivola.fi
Jussi Henriksson
Järjestösihteeri
+358 50 409 9683
jussi.henriksson@setlementtitoivola.fi
Mika Laanila
IT-asiakaspalvelija
mika.laanila@setlementtitoivola.fi

Tietotiimi tavattavissa
Järjestökeskus Sillassa ma-to 8.30-16.00
Tornion Järjestötalolla ke 8.00-15.30
Puhelin: +358 50 477 4328
Sähköposti: viestinta@setlementtitoivola.fi